ايسنا - فرمانده انتظامي تهران بزرگ از دستگيري 83 تن از اراذل و اوباش پايتخت در ادامه اجراي طرح‌هاي امنيت محله‌محور خبر داد.

سردار حسين ساجدي‌نيا صبح يكشنبه در حاشيه طرح ضربتي برخورد با اراذل و اوباش با بيان اينكه اين طرح در راستاي اجراي امنيت محله‌محور صورت گرفته است، گفت: ماموران انتظامي پايتخت، شب گذشته 83 تن از اراذل و اوباش تهران را دستگير كردند.

وي با بيان اينكه خوشبختانه با همكاري مسئولان قوه قضاييه هر روزه در 375 محله تهران به صورت متناوب شناسايي مجرمان ادامه دارد، گفت: اكثر اين عمليات‌هايي كه در راستاي ارتقاي امنيت محلات انجام مي‌گيرد بر اساس گزارش‌ها و اطلاعات شهروندان انجام مي‌گيرد.

به گزارش ايسنا، فرمانده انتظامي پايتخت با بيان اينكه در طرح شب گذشته 83 نفر از اراذل و اوباش در سطح تهران دستگير شدند، تصريح كرد: اين افراد پس از بازجويي و تكميل پرونده در اختيار مرجع قضايي قرار خواهند گرفت.

ساجدي‌نيا با بيان اينكه در شب گذشته 23 نفر از مجرماني كه اقدام به تشكيل باند در حوزه خريد و فروش موادمخدر كرده بودند، دستگير شدند، افزود: مقدار متنابهي موادمخدر از اعضاي اين باند كشف شد و تحقيقات در مورد اعضاي اين باند 23 نفره كه شب گذشته در راستاي طرح برخورد با اراذل و اوباش دستگير شدند، ادامه دارد.

وي با بيان اينكه در ماه گذشته (آذرماه) سه طرح بزرگ در حوزه تهران بزرگ انجام شد، گفت: در راستاي برقراري امنيت پايدار در محلات شناسايي و برخورد با اراذل و اوباش در دستوركار قرار دارد.

ساجدي‌نيا در پايان با بيان اينكه در ميان 83 اوباشگر دستگيرشده، افراد سابقه‌دار نيز وجود دارند، گفت: مردم مي‌توانند اطلاعات و شكايات خود را با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 در ميان گذاشته يا به ائمه جماعات و شوراياري‌ها منعكس كنند تا پليس برخورد با اين افراد را در دستوركار خود قرار دهد..../ايسناتاريخ : | | نویسنده : mehrvarzanco |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.