آزادي مرد اسيدپاش؛ هراسي دوباره در دل مادر ودختر قرباني اسيد

زن و دختر قرباني اسيدپاشي تهديد به مرگ شدند

سميه زني كه 15 ماه پيش توسط همسرش «عباس» هدف اسيدپاشي قرار گرفت با كمك خيران در حال درمان زخم‌هاي اسيدي بود كه برتن خود و دخترش نشسته كه متهم اصلي پرونده با وثيقه 100 ميليون توماني از زندان آزاد شد و آنان را تهديد به مرگ كرد.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

سميه مهري، زن قرباني اسيدپاشي در گفت‌وگو با خبرنگارایسنا، با اشاره به آزادي شوهرسابقش كه چندي پيش اقدام به پاشيدن اسيد به صورت وي و دختر خردسالش «رعنا» كرده بود، با قرار وثيقه 100 ميليون توماني از زندان، مدعي شد: «عباس» پس از آزادي از زندان، در تماس‌هاي تلفني و همچنين پيغام‌هاي متعدد، عنوان كرده است كه در صورت عدم‌رضايت، من و خانواده‌ام را خواهد كشت.

وي با بيان اينكه «عباس» با وثيقه‌، شوهرخواهرش از زندان آزاد شد، گفت: از هفته پيش كه اين فرد از زندان آزاد شد، هر روز پيام‌هاي تهديد خود را برايم مي‌فرستد.

سميه با بيان اينكه «عباس» خواهان آن است تا رضايت خود را از اسيدپاشي او اعلام كنيم، گفت: او در تهديدهايش عنوان كرده است كه در صورت عدم‌رضايت ما را خواهد كشت.

وي مدعي شد: «عباس» فردي معتاد و موادفروش بود كه از راه سرقت، مخارج خود را تامين مي‌كرد و هنگامي كه متوجه شد من قصد جداشدن از او را دارم، مرا تهديد به اسيدپاشي كرد و نهايتا در اواخر ارديبهشت ماه سال گذشته در حالي كه در خواب بودم، نقشه‌شومش را روي من و دختر 3.5 ساله‌ام «رعنا» اجرا كرد.

سميه با بيان اينكه روز گذشته پدرش با مراجعه به دادگاه از «عباس» به دليل تهديدهاي جديدش شكايت كرده است، گفت: اميدوارم «عباس» تا مشخص شدن حكم نهايي‌اش در زندان بماند.

بامداد اواخر ارديبهشت‌ماه سال گذشته مردم روستاي «برات‌آباد» شهرستان بم با صداي فريادهاي «كمك» زني جوان روبرو شدند كه بلند فرياد مي‌زد كه «سوختم» و از مردم درخواست آب مي‌كرد، هرچند همسايه‌ها در لحظات اوليه تصور مي‌كردند كه اين زن 24 ساله دچار برق‌گرفتگي شده است اما هنگامي كه صورت تخريب شده او و دختر دو و نيم ساله‌اش را ديدند متوجه شدند كه اين زن قرباني اسيدپاشي شوهر معتادش شده است./ایسناتاريخ : | | نویسنده : mehrvarzanco |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.