دست او با حکومت ایران در یک کاسه است!

حمله لابی اسراییلی به امام جماعت مسجد نیویورک :

دست او با حکومت ایران در یک کاسه است!

در این مطلب ادعا شده که امام عبدالرئوف در وب سایت مرکز اسلامی عکس های خود با محمد جواد لاریجانی معاون رییس قوه قضاییه که در جریان کنفرانسی در سال 2008 در مالزی گرفته شده است را منتشر کرده است .

لابی اسراییلی در آمریکا و برخی رسانه های وابسته به محافظه کاران حملات خود را علیه امام جماعت مرکز اسلامی نزدیک ساختمان مرکز تجارت جهانی سابق که در واقعه 11 سپتامبر فروریخت ، افزایش داده اند .

امام " فیصل عبد الرئوف " امام جماعت و مسئول مرکز فرهنگی اسلامی نزدیک ساختمان فروریخته مرکز تجارت جهانی در نیویورک متهم شده که از حکومت ایران دفاع کرده و اوباما را به عدم حمایت از جنبش اعتراضی داخل ایران ترغیب می کند .

وب سایت ورلد نت دیلی در مطلبی به قلم " آرون کلین " یک روزنامه نگار اسراییلی با متهم کردن امام عبدالرئوف به همکاری و حمایت از حکومت  ایران می نویسد :" امام عبدالرئوف از حکومت مذهبی ایران به شدت پشتیبانی می کند و در جریان وقایع پس از انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته در ایران از اوباما خواسته است تا از دخالت در امور داخلی ایران و حمایت از معترضان خودداری کند . "

در این مطلب ادعا شده که امام عبدالرئوف در وب سایت مرکز اسلامی خود که با عنوان " کوردوبا " ( Cordobainitiative.org ) عکس های خود با محمد جواد لاریجانی معاون رییس قوه قضاییه که در جریان کنفرانسی در سال 2008 در مالزی گرفته شده است را منتشر کرده است .

در این مطلب با انتقاد از حمایت اوباما با بازسازی یک مرکز فرهنگی اسلامی در کنار خرابه های بر جای مانده از حملات 11 سپتامبر ، نسبت به نفوذ حکومت ایران از طریق لابی های این چنینی در درون هیئت حاکمه آمریکا هشدار داده شده است .

این نویسنده اسراییلی می نویسد امام عبدالرئوف هم اکنون به خرج وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس بین المللی در مالزی شرکت کرده استتاريخ : | | نویسنده : mehrvarzanco |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.