زنی که متهم بود شوهرش را با وارد آوردن ضربه سگک کمربند به قتل رسانده است در دادگاه سوگند یاد کرد و از اتهام قتل عمد تبرئه شد.این زن که فاطمه نام دارد و ۳۶ ساله است دو سال قبل به ماموران پلیس کرج خبر داد شوهرش هنگام غذا خوردن دچار مشکل شد و جان باخت. زمانی که ماموران بالای سر جنازه مرد ۷۵ ساله به نام علی حاضر شدند دقایقی از مرگ او می گذشت.


با انتقال جسد به پزشکی قانونی تحقیقات در خصوص علت دقیق مرگ آغاز شد و متخصصان اعلام کردند این مرد به خاطر وارد آمدن ضربه یی به سرش به قتل رسیده است. با این نظریه فاطمه بازداشت شد.وی گفت ساعاتی قبل از مرگ شوهرش با او درگیر شد اما دعوا پایان یافت و آنها در حال خوردن ناهار بودند که ناگهان علی جان باخت. فاطمه توضیح داد؛ من دو سال قبل از این ماجرا با علی ازدواج کردم.


او بیمار بود و پزشکان تشخیص داده بودند مشکل او آلزایمر است. من و شوهرم به خاطر فراموشکاری های او خیلی با هم دچار مشکل می شدیم و مرتب با هم دعوا می کردیم و شوهرم مرا کتک می زد.روز حادثه شوهرم دوباره با من درگیر شد. او با کمربند به جانم افتاد و من هم او را زدم. بعد درگیری بین ما تمام شد. چند ساعتی گذشت. من غذا آوردم و داشتیم با هم غذا می خوردیم که یکباره حالش بد شد.در نهایت با صدور کیفرخواست علیه فاطمه پرونده به شعبه ۷۴ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. زن جوان یک بار دیگر ادعایش را مطرح کرد و قتل از موارد شبه عمد شناخته شد اما اولیای دم مقتول همچنان بر قتل عمد اصرار داشتند تا اینکه این زن قبول کرد برای اثبات بی گناهی خود قسم بخورد.او دیروز قبل از اینکه سوگند یاد کند بار دیگر ادعاهای قبلی خود را تکرار کرد و گفت؛ من می دانم علی خیلی نسبت به من لطف داشت و مرا از شرایط بد زندگی بیرون کشید و با خود همراه کرد اما ما با هم نمی توانستیم کنار بیاییم و همیشه دعوا داشتیم.آن روز هم نمی خواستم او را بکشم و باز هم تاکید می کنم با ضربات من نبود که او کشته شد. فاطمه سپس به خداوند سوگند یاد کرد که علی را به عمد نکشته است.به این ترتیب دادگاه پایان یافت و هیات قضات به زودی رای خود را صادر خواهند کرد.

 

 

 

 

 

 

 تاريخ : | | نویسنده : mehrvarzanco |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.