وزیر اسبق ارتباطات در دولت احمدی‌نژاد:به نفع رییس جمهور است که موضعش را مشخص کندبرای جدایی ری از تهران به آرای مردم منطقه مراجعه شود

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

جریان انحرافی در تصمیمات دولت بی تاثیر نیست ، بالاخره هر کسی در کنار هر کس دیگر باشد ،بر تصمیمات او تاثیر گذار خواهد بود و این طبیعی است / ری و جدا شدنش از تهران موضوع بسیار مهمی است و در تهران و ری تاثیر گذار است و نیازمند توجه و کارشناسی بیشتر استمحمد سلیمانی وزیر اسبق ارتباطات در دولت محمود احمدی نژاد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی اعتدال ، گفت: رییس جمهور باید موضعش را نسبت به جریان انحرافی مشخص کند ؛ بنده نسبت به جریان انحرافی موضع مشخص و روشنی داشته و دارم ، البته علت پایان همکاری  من با دولت این جریان نبود ، زیرا آن زمان هنوز این موضوع و جریان انحرافی اینقدر حاد نبود؛ همه مرا می شناسند و می دانند افکارم چیست و آنقدر که من علیه جریان انحرافی صحبت کرده ام ، جریانات دیگر کار و حرکتی نکرده اند.

وی افزود: جریان انحرافی در تصمیمات دولت بی تاثیر نیست ، بالاخره هر کسی در کنار هر کس دیگر باشد ،بر تصمیمات او تاثیر گذار خواهد بود و این طبیعی است.
سلیمانی گفت:‌ اگر رییس جمهور موضعش را نسبت به جریان انحرافی مشخص کند ، به نفعش است و بسیاری از ابهام ها پایان می یابد.
سلیمانی در ادامه به بحث جدایی ری از تهران اشاره کرد و گفت: بخش ری و جدا شدنش از تهران موضوع بسیار اهمیت داری است و در تهران و ری تاثیر گذار است و نیازمند توجه و کارشناسی بیشتر است و باید با احتیاط تصمیم گرفت و جلو رفت و موضوع موضوع ساده ای نیست.
نماینده اصولگرای مجلس نهم افزود: اگر در استقلال ری ، نظر مردم گرفته شود و به آرای مردم این منطقه مراجعه شود ، بسیار پسندیده است ؛ اگر عموم مردم با این جدا سازی موافق باشند ، حتما اتفاق مثبتی خواهد بود و خودشان همکاری خواهند بود و معایب جدا سازی کمرنگ می شود.
وی ادامه داد: معایبی چون چسبیده  بودن ری به تهران و امکانات شهرداری تهران که در آنجا وجود دارد، از ایرادات جدا سازی محسوب می شود که باید برای آنها تدابیری اندیشید.
سلیمانی گفت: می توان با یک نظر سنجی نظر قاطبه مردم ری را جویا شد، نباید با این پدیده جدا سازی با چالش رو به رو شویم ؛ البته این جدا سازی ها مانند ری از تهران ، معایب و حسن هایی در کنار هم دارد که به نظر من حسن هایش نسبت به معایبش پیشی می گیرد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهر ری یک هویت خاص و مستقل در طول تاریخ دارد ، اگر شهردار ، شورای شهر ، فرماندار و نماینده مستقلی داشته باشد ، مردم نیز بیشتر برای شهر خود تلاش می کنند ، تا اینکه زیر نظر تهران باشد ؛ در یک شهر وقتی حمایت مردمی باشد کار ها سهل تر می شود و همکاری مردم در اداره شهر معجزه می کند./اعتدالتاريخ : | | نویسنده : mehrvarzanco |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.