كاخ سفيد چهارشنبه به اظهارات وزير امور خارجه كشورمان درباره روند جديد براي حل و فصل بحران پنج‌ساله بر سر برنامه هسته‌اي ايران واكنش نشان داد.


به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري فرانسه، "دانا پرينو"، سخنگوي كاخ سفيد، در اين باره مدعي شد: «ما براي ترديد داشتن در اين خصوص دليل داريم زيرا پيام‌هاي گوناگوني از سوي آنان دريافت شنيده‌ايم.»

آمريكا بارها ايران را به تلاش براي دستيابي به سلاح اتمي متهم كرده است تا به اين ترتيب اهداف سياسي خود را براي فشار بر جمهوري اسلامي محقق كند اما گزارش‌هاي آژانس بين‌المللي انرژي اتمي و سازمان‌هاي جاسوسي آمريكايي حاكي از نبود انحراف در برنامه صلح‌آميز هسته‌اي تهران است.

وزير امور خارجه كشورمان با اشاره به گفتگوهايي كه در سفر هيئت نمايندگي 1+5 به تهران صورت گرفت، گفت:‌ طرفين در حال بررسي هستند كه آيا مي‌توانند مداليته جديدي براي مفاهيم دو بسته پيشنهادي طراحي كنند.

منوچهر متكي در نشست خبري در نمايندگي ايران در سازمان ملل، در پاسخ به اين پرسش كه آيا حالتي پيش مي‌آيد كه ايران با توقف غني سازي موافقت كند؟ گفت: روند جديدي از تحولات در حال وقوع است و شروع اين روند جديد با بسته‌اي است كه جمهوري اسلامي ارائه داده بدون اينكه ما به ازايي را درخواست كند.

متكي افزود: در اين بسته موضوعات مهمي را براي به بحث گذاشتن مطرح و اعلام آمادگي شده و متقابلا 1+5 بسته خودش را داده است.

وي گفت: علاوه بر محتواي اين دو بسته، گفتگوهايي در سفر هيئت نمايندگي 1+5 به تهران صورت گرفته و طرفين در حال بررسي هستند كه آيا مي‌توانند مداليته جديدي براي مفاهيم دو بسته طراحي كنند، مثلا تعيين و مشخص كردن مشتركات در دو بسته و گفتگوهايي را در اين باره آغاز كنند. بنابراين اجازه دهيد ما نسبت به اين روند جديد با نگاهي جامع برخورد كنيم.تاريخ : | | نویسنده : mehrvarzanco |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.