تمرین عصر امروز تیم فوتبال پرسپولیس با 90 دقیقه تاخیر نسبت به زمان برگزاری این تمرین در روزهای گذشته و بازگشت دو بازیکن این تیم آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، طبق هماهنگی های انجام شده و به علت شرکت در مراسم ختم والده ابراهیم اسدی، این تمرین از ساعت 18:30 آغاز شد تا بازیکنان سرخپوش با تاخیری 90 دقیقه ای نسبت به روزهای گذشته برنامه های آماده سازی را شروع کنند.

برپایه این گزارش، نیکبخت واحدی پس از چند روز غیبت در این تمرین امروز حضور یافت. وی پس از عقد قرارداد رسمی با پرسپولیس در روز دوشنبه هفته گذشته و حضور در تمرین همان روز، تا امروز در تمرینات گروهی سرخپوشان شرکت نکرده بود.

همچنین مهدی واعظی هم که به دلیل مصدومیت در تمرینات روزهای گذشته حضور نداشت، با 20 دقیقه تاخیر در محل برگزاری این تمرین شرکت کرد و به مدت 30 دقیقه به همراه نیکبخت به انجام تمرینات اختصاصی پرداخت. ضمن اینکه کماسی تنها غایب این تمرین بود.

تمرینات هوازی، استقامتی، تاکتیکی که به برگزاری فوتبال در فضای محدود و انجام تاکتیک پرسینگ در قالب سه گروه از بخش های مهم تمرین امروز سرخپوشان بود.

قرار است پس از پایان این تمرین تا عصر روز جمعه هفته جاری اردوی شبانه روزی تیم فوتبال پرسپولیس برگزار شود. به همین دلیل به محمد علوی اجازه داده نشد تا برای تسویه حساب به همدان برود.

ضمن اینکه طبق برنامه ریزی انجام شده قرار است بامداد فردا افشین قطبی به ایران بازگردد تا تمرینات این تیم در اردوی شبانه روزی زیر نظر این مربی برگزار شود.تاريخ : | | نویسنده : mehrvarzanco |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.