مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار گفت: پذیرش بیمه های آسیا و دانا در بورس به تعویق افتاد.

به گزارش بیمه مرکزی، حسن قالیباف اصل درباره پذیرش شرکتهای بیمه دانا و آسیا در جلسه روز یکشنبه هیئت پذیرش اوراق بهادار گفت: فرصت برای بررسی بیمه دانا  نبود و بررسی مباحث بیمه آسیا نیز نیمه تمام باقی ماند و به جلسه هفته آینده موکول شد.

مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار درباره مهمترین مباحث مورد بحث در بیمه آسیا که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت، گفت: بند 3 حسابرس در مورد ذخایر فنی بیمه ای باید از طرف سازمان حسابرسی به بورس ارایه شود، همچنین از پرتفوی سرمایه گذاری بیمه آسیا اطلاعات بیشتری ارایه شود و امیدنامه نیز تکمیل شود.

وی در ادامه گفت: ادامه بررسی بیمه آسیا به جلسه هفته آینده موکول شد و فرصت برای بررسی بیمه دانا نشد.

قالیباف اصل به دیگر مباحث مورد بررسی بیمه آسیا اشاره کرد و افزود: جزییات مربوط به آخرین وضعیت استقرار سیستم های جدید اطلاعاتی از پیمانکار مربوط اخذ و در امیدنامه به اطلاع بازار رسانده شود و هیات مدیره شرکت متعهد شود به گونه ای برنامه ریزی کند که حداکثر تا پایان مهلت قرارداد مربوط ، کلیه بخش های این سیستم در سطح شرکت استقرار یابد.

وی همچنین سپرده صد در صدی وجوه شرکت در سپرده گذاری مرکزی و ارایه رونوشت قرارداد مربوط به ماده 37 دستورالعمل پذیرش به بورس را از دیگر موارد مورد نیاز برای پذیرش بیمه آسیا اعلام کرد.

قالیباف اصل ادامه داد: تاییدیه بیمه مرکزی درباره رعایت ضوابط و مقررات نهاد ناظر و مجوز فعالیت در صنعت بیمه با توجه به خصوصی شدن این شرکت  توسط بیمه مرکزی از دیگر موارد مورد نیاز این شرکت بود.

وی ادامه داد: بر همین اساس بررسی پذیرش این بیمه ها به هفته آینده موکول شد و در صورت پذیرش یکی از این بیمه ها در جلسه هفته آینده هیات پذیرش، بر طبق قانون 5 روز بعد از پذیرش و درج این شرکت می تواند در بورس عرضه شود.  

تاريخ : | | نویسنده : mehrvarzanco |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.