دكتر حجت الله ايوبي كه سالها رايزن فرهنگي ايران دركشور فرانسه بوده و هم اكنون رئيس موسسه فرهنگي اكو مي باشد، اين كتاب را براي انتشارات سمت به نگارش در آورده است .
كتاب سياستگذاري فرهنگي در فرانسه تاليف دكتر حجت الله ايوبي در فرهنگسراي رسانه رونمايي مي شود .

به گزارش روابط عمومي فرهنگسراي رسانه ، در ادامه سلسله جلسات رونمايي كتاب تحت عنوان زرين قلم، كتاب " سياستگذاري فرهنگي در فرانسه: دولت و هنر " تاليف دكتر حجت الله ايوبي در فرهنگسراي رسانه رونمايي مي شود .

در اين برنامه كه با حضوراهالي قلم و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد ، حجت الاسلام دكتر سعيد رضا عاملي ( رئيس دانشكده مطالعات جهان دانشگاه تهران ) ، دكتر كيومرث اشتريان ( عضو هيئت علمي دانشگاه تهران ) و نويسنده كتاب به ايراد سخنراني خواهند پرداخت .

در بخشي از اين كتاب كه با مقدمه ژان كلود كرير به تازگي وارد بازار نشر شده است ، در پاسخ به پرسش یکی از دانشجویان دانشکده ی مطالعات جهان درباره ی دلیل موفقیت سینمای ایران در غرب می گوید، وقتی که سینمای اروپا به تکرار رسیده بود سینمای ایران با سناریویی قوی و با سبکی نو ظهور کرد و سینما را از تکراری بودن نجات داد. کریر افزود سینمای ایران جهانی شد چون ریشه در جایی داشت. این سینما به همه جا سرکشید چون از جایی آمده بود ورنگ وبوی دیار خود را داشت.

دكتر حجت الله ايوبي كه سالها رايزن فرهنگي ايران دركشور فرانسه بوده و هم اكنون رئيس موسسه فرهنگي اكو مي باشد، اين كتاب را براي انتشارات سمت به نگارش در آورده است .
خاطر نشان مي گردد اين برنامه روز دوشنبه 28 ديماه ساعت 16 در فرهنگسراي رسانه واقع در ميدان وليعصر (عج) ، ابتداي بلوار كشاورز ، جنب پايگاه انتقال خون ، پلاك 28 برگزار و حضور براي عموم علاقمندان آزاد مي باشد .

تاريخ : | | نویسنده : mehrvarzanco |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.