وزیر تعاون با اعلام اینکه هم اکنون حدود 1 میلیون و 300 هزار نفر موفق به گرفتن زمین شده اند، گفت: استانها برای ایجاد گروههای کوچک چند نفره مسکن مهر، استقبال خوبی نشان نداده اند.

محمد عباسی در گفتگو با مهر در خصوص آخرین اقدامات انجام شده برای پیشرفت پروژه های تعاونیهای مسکن مهر با توجه به تغییر برنامه ای که در شورای عالی مسکن (تشکیل گروههای کوچک چند نفره) ایجاد شده بود، گفت: بحث مسکن مهر به دلیل توجه مردم به این مسئله قابل توجه دولت نیز است و از این طریق تاکنون بیش از 1 میلیون نفر نیز مشمول حضور و ادامه طرح شده اند.

وزیر تعاون اظهار داشت: اصل اقدام در بخش مسکن مهر با ایده حمایت از طبقات پایین جامعه تصویب شد به نحوی که برنامه ریزی شد تا از این طریق برای اقشار کم درآمد جامعه امکان ورود به بخش مسکن ایجاد شود.

عباسی ادامه داد: بنابراین دولت بخشی از امکانات خود را که در قالب زمین است در اختیار متقاضیان قرار داد. پس از آن عملیات ثبت نام و سازماندهی متقاضیان پروژه مسکن مهر از طریق وزارت تعاون آغاز شد و چون کار در این بخش بسیار گسترده بوده است، وزارت مسکن نیز به دلیل ارتباط با بخش مسکن در این بخش وارد شد.

وی تاکید کرد: ولی به دلیل حضور مردم و نیازی که از طرف آنها برای مسکن دار شدن مطرح شد نیز ایجاب کرد که همه دستگاهها کمک کنند تا انسجام لازم در تعاونیها و اعضا شکل گیرد.

وزیر تعاون خاطر نشان کرد: تاکنون تعاونیهای شکل گرفته استانی خیلی از طرح ایجاد گروههای کوچک استقبال نکرده اند و ترجیح می دهند کار را در قالب تعاونیها دنبال کنند.

به گفته عباسی، تاکنون تقریبا به 1 میلیون و 300 هزار نفر نیز زمین برای احداث واحدهای مسکونی اختصاص داده شد. تاکید در طرح مسکن مهر استفاده از همه ظرفیتها چه از بخش تعاون و چه گروههای کوچک چند نفره برای تسریع در امر ساخت و ساز است. بنابراین اگر چند نفر بتوانند دور هم جمع شده و کار گروهی انجام دهند، دولت راه را باز گذاشته است.

وی در پایان تصریح کرد: در حال حاضر موانع اصلی طرح مسکن مهر که می توانست باعث کندی کار شود برداشته شده اشت. حال افراد اگر گروهی و غیرگروهی بخواهند کار کنند مشکلی نیست. تاريخ : | | نویسنده : mehrvarzanco |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.