تهران 30 نماينده دارد اما برخي از اين نمايندگان تهران هيچ ملاقات مردمي ندارند و براي رفع مشکلات مردم در دفتر ملاقات مردمي حضور نمي‌يابند.

به گزارش پارسينه، نمايندگان تهران براي سهولت در کار مردم و رسيدگي به مشکلات آنان معمولاً در هفته حداقل يکبار در دفتر کار خود حضور يافته و با مردم ملاقات داشته و براي رفع مشکلات آنان مکاتباتي انجام مي‌دهند.

خبرنگار پارسينه كسب اطلاع كرد كه برخي از نمايندگان تهران ملاقات مردمي نداشته و در دفتر ملاقات مردمي نمايندگان حضور نمي‌يابند.

به عنوان مثال در بهمن ماه سال گذشته هفت نماينده تهران که اتفاقا از چهره‌هاي شاخص مجلس هم هستند، اصلا در دفتر ملاقات مردمي حضور نيافته و هيچ فردي را در مجلس ملاقات نکرده اند.

محمدرضا باهنر، غلامعلي حدادعادل، سيدشهاب‌الدين صدر، عليرضا مرندي، حسين نجابت، روح‌الله حسينيان و علي مطهري از جمله نمايندگاني هستند كه در بهمن ماه سال گذشته هيچ ملاقات مردمي نداشتند.

نمايندگان تهران طوري تقسيم کار کرده‌اند که هر روز چند نماينده در ساختمان هفت طبقه ملاقات مردمي مجلس شوراي اسلامي حضور دارند ظاهرا برخي از نمايندگان تهران در طول سال گذشته هيچ ملاقات مردمي نداشته و اصلاً براي ديدار با مردم و رسيدگي به مشکلات آنان در دفتر ملاقات مردمي حضور نيافتند.اين در حالي است که بقيه نمايندگان معمولا در طول هر ماه حداقل چهار روز در دفتر کار خود حضور داشته و بين 200 تا 400 نفر را ملاقات کرده و براي حل مشکلات آنان مکاتباتي را انجام مي دهند.

تاريخ : | | نویسنده : mehrvarzanco |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.