مهر: هادی آیت اللهی گفت: هفته گذشته یکی ازمصوبات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مشهد موافقت با ادامه کارغلامحسین پیروانی به عنوان سرمربی تیم امید بود که با موافقت آقای کفاشیان قرار بر این شد آقای مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون با آقای پیروانی صحبت نهایی را انجام دهد.

آیت اللهی اضافه کرد: آنهایی که به فکر تفرقه و ایجاد تضاد بین اعضاء هیئت رئیسه فدراسیون هستند کسانی اند که منافعشان به خطر افتاده و با ایجاد تفرقه و شایعه پراکنی می خواهند فدراسیون فوتبال را از اهدافش دور کنند. برای آنها هیچ فرقی نمی کند که علی کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون یا هر کدام از اعضاء هیئت رئیسه سیبل کارشان شوند، یا غلامحسین پیروانی.
 
وی یادآور شد: آنها کاری به عملکرد فدراسیون یا غلامحسن پیروانی ندارند و تنها می خواهند شرایط را به نحوی حاکم نمایند که بتوانند حرف خودشان را به کرسی بنشانند. برای آنها بحث تیم ملی و فوتبال و ورزش و سوابق، ملیت، اسلام و ایران و شخصیت افراد مطرح نیست بلکه تنها تداوم اینکار که همانا عدم شکل گیری تیمهای ملی است مطرح است.
 
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تاکید کرد: آنها دستشان از تیم های ملی کوتاه شده و درتصمیم گیریها، در آوردن فلان بازیکن، در معرفی فلان مربی یا آنالیزور یا پزشک و یا حتی خرید از فلان تولیدی یا حضور در فلان هتل یا بازی با فلان تیم دست داشتند و ازاین نمد کلاهی برای خودشان درست کرده بودند ولی حالا منافع شان قطع شده است.
 
آیت اللهی اظهار داشت: این عده حالا با شکل گیری اجزاء فدراسیون و کار نظارتی برعملکرد تیم های ملی روبرو شده اند و دستشان ازهمه جا کوتاه شده است و به فکر ایجاد تفرقه در بین اعضاء هیئت رئیسه افتاده اند و اینکه در وهله اول تیم ملی بزرگسالان را مورد هدف قرارداده و چون در آنجا تیرشان به سنگ خورده ، تیم امید را هدف بعدی قرارداده و سرمربی تیم ملی امید که از برادران بسیجی و ارزشی است را می خواهند رو دروی رئیس فدراسیون قرار دهند که مطمئن باشند هرگز به هدفشان نخواهند رسید.
 
وی یادآور شد: این ترفند را یک مرتبه در انتخاب مربی ارزشمندی چون محمد مایلی کهن بکار بردند و بعد از انتخاب ایشان به عنوان مربی تیم ملی هم از رسانه ملی و هم مطبوعات فضا را چنان مسموم کردند که ایشان نتوانند دراین مسند ادامه کاربدهند در صورتیکه می دانستند با آمدن مایلی کهن محلی از فعالیت برای آنها وجود نخواهد داشت.
 
رئیس هیئت فوتبال شیراز اضافه کرد: حالا با آمدن پیروانی در مسند مربیگری تیم امید و با توجه به تایید هیئت رئیسه و ریاست محترم فدراسیون نیز همان شرایط را بوجود آورده اند. آنها دلسوز مملکت و نظام نیستند. آنها دلشان برای مردم نمی سوزد و قلبشان در مقابل نام ایران به طپش نمی افتد. فقط و فقط خودشان را می بینند و بس.
 
آیت اللهی اظهار داشت: آنها کار فدراسیون را نقد می کنند بدون اینکه عملکرد خودشان را حداقل در مقابل وجدانشان نقد کنند. از باطل دفاع می کنند و در مقابل دیدگان میلیونها نفرحق را وارونه جلوه می دهند. جل الخالق اگر کسی آنها را نشناسد خیال می کنند طاق آسمان شکافته و از پرده غیب نزول کرده اند و پسر پیغمبرند و چنین و چنان . نمی دانند هرچه آبرو و اعتبار کسب نموده اند از برکت نام ورزش است و این مملکت و این مردم، مردمی که در سرما و گرما به عشق وطنشان، دینشان و تیمشان فریاد پیروزی سر میدهند.
 
وی یادآور شد: چه بسا اگر به درون مجموعه مدیریتی آنها ورود کنید می بینید برای معروف شدن، بزرگ شدن، کسی شدن، چه کارها که نکرده اند. برای خوش خدمتی به این وآن چه پولها که نداده اند مثلا برای کارشناسی که دریک برنامه تلویزبونی نقد می کند قرارداد چند 10 میلیونی از پول بیت المال و خارج از ضوابط بسته شده که در زمان نقد ازعملکرد ایشان "به به" بگوید. از ایشان تعریف و تمجید نماید.
 
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ادامه داد: ما که بیش از چهل سال در ورزش بوده ایم و سی سال مدیریت در عرصه های ورزشی هنوز به خود اجازه نداده ایم که در قالب مدعی خود را مطرح کنیم، شاگردی کرده ایم و شاگرد هم خواهیم ماند. نمی توانیم ببینیم از این فضا که بوجود آمده هر تازه به دوران رسیده ای بخواهد سوء استفاده نماید وعملکرد خود را به حساب فدراسیون گذاشته و به ریش ما بخندد.
 
آیت اللهی در پایان یادآورشد : مطمئن باشید فرهنگ ما، مردم ما، دین ما و انقلاب ما این اجازه را به فرصت طلبان نخواهد داد که آب را به آسیاب دشمن بریزند. به کوری چشم آنها که نمی توانند این مسائل را حلاجی کنند، تیم های امید و برزگسال ما با قوت هرچه تمام تر شکل خواهند گرفت و کادر تیم های ملی نیز با برنامه از پیش تعیین شده کار خود را انجام خواهند داد و آنوقت روسیاهی به ذغال خواهد ماند.

تاريخ : | | نویسنده : mehrvarzanco |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.