مشایی,اسفندیار رحیم مشایی,حامیان مشایی

شعار انتخاباتی حامیان مردمی مشایی: هر خانه یک ستاد

 ادامه "راه احمدی نژاد" ضرورتی است که همچنان در دستور کار عدالت خواهان ایرانی قرار خواهد داشت تا همه ظرفیتهای ایران و ایرانی را در مسیر پیشرفت و عدالت شکوفا نماید.بر این اساس بر خود لازم دانستیم تا مرکزی را تحت عنوان "دفتر هماهنگی ستادهای مردمی حامیان مهندس اسفندیار رحیم مشایی"به منظور ایجاد حلقه ای واسط و هماهنگ کننده ستادهای خودجوش مردمی در مسیر تحقق شعار "هر خانه یک ستاد" شکل دهیم و از کاندیداتوری جناب آقای مهندس اسفندیار رحیم مشایی به عنوان "یگانه نماد تداوم راه احمدی نژاد" در عرصه رقابت های انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری حمایت نماییم.

 بیانیه اعلام موجودیت دفتر هماهنگی ستادهای مردمی حامیان مهندس اسفندیار رحیم مشایی بدین شرح است:

به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

سلام بر بهار انسان‌ها ،سلام بر خرمی دوران‌ها

در میانه دهه چهارم انقلاب که با تدبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ، دهه پیشرفت و عدالت نام گرفته است ،یکبار دیگر انتخابی مهم فراروی مردم شریف ایران قرار دارد.

انتخابی که باید حماسه ای سیاسی بیافریند تا موتور محرکه ای برای جهش و ارتقاء سایر حوزه های فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی کشور عزیزمان را در تراز بین المللی به ارمغان آورد.

"حرکت کشور" به سمت "قله عدالت" که در دولت های نهم و دهم شتابی فزاینده یافت ، همچنان نیازمند گام های بلند و شتابان است و بر این مبنا ، ادامه "راه احمدی نژاد" ضرورتی است که همچنان در دستور کار عدالت خواهان ایرانی قرار خواهد داشت تا همه ظرفیتهای ایران و ایرانی را در مسیر پیشرفت و عدالت شکوفا نماید.

بر این اساس بر خود لازم دانستیم تا مرکزی را تحت عنوان "دفتر هماهنگی ستادهای مردمی حامیان مهندس اسفندیار رحیم مشایی"به منظور ایجاد حلقه ای واسط و هماهنگ کننده ستادهای خودجوش مردمی در مسیر تحقق شعار "هر خانه یک ستاد" شکل دهیم و از کاندیداتوری جناب آقای مهندس اسفندیار رحیم مشایی به عنوان "یگانه نماد تداوم راه احمدی نژاد" در عرصه رقابت های انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری حمایت نماییم.

بدیهی است همه تلاش مسئولین دفتر هماهنگی ستادهای مردمی حامیان مهندس اسفندیار رحیم مشایی در رقابتی اخلاق مدار و جلب مشارکت حداکثری مردم حول محور قانون گرایی سامان خواهد یافت تا آینده ای روشن تر برای ایران و ایرانی رقم خورد.

برنامه های تفصیلی این دفتر متعاقبا از طریق پایگاه اطلاع رسانی دولت بهار ( سایت رسمی دفتر هماهنگی ستادهای مردمی حامیان مهندس اسفندیار رحیم مشایی) به نشانی اینترنتی www.dolatebahar.com اعلام خواهد گردید.

ولله العزه و لرسوله و للمومنین

عبدالرضا شیخ الاسلامی،ابوالحسن فقیه،علی ذبیحی،مجید امیدی شهرکی،عبدالرضا داوری،حسن قاسمی،بهمن شریف زاده،فرید اجلالی،علی همتی،محمدرضا ایلدرآبادی

ایسنا

 تاريخ : | | نویسنده : mehrvarzanco |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.